| MaNDwN a întrebat:

Am nevoie de un program cu care sa pun parole pe dosare! sugestii? big grin

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai tare e My LockBox eu il folosesc. Poti pune o singura parola pe un folder (ti-l va ascunde ) dar in folderul acesta merge bagat nelimitat (cat e hardul) si e si simplu de folosit (dai dublu click pe iconita -dupa ce ai pus setarile tot- si scrii parola dupa iti va intra pe acel folder direct)
Mai sunt metode diverse dar programul asta mi se pare excelente.

Bafta!

| MaNDwN explică (pentru Magnifico):

Mie nu imi trebuie sa il ascunda. doar sa pun parola pe el. atat