| robert8289 a întrebat:

Am nevoie deajutor cu world racing 2!
Cand introduc disc key imi da error si apare mesajul:
The Disc Key you entered does not corespond to the disc in the drive.Make sure you use the corect Disc Key.
Am incercat ambele disc key-uri(UK: 4TUE4-Y8PR7-LEGHU-RQMEJ-8SQDS
HC: HAA9J-LV494-QE9SV-FG4PE-XXAQB) luate din informatiile jocului si presupun ca sunt bune.
Din cate am inteles, cred ca trebuie sa introduc cd-ul jocului, pe care nu il am, jocul find downloadat.
Ma puteti ajuta?(daca se poate sa imi spuneti ce trebuie sa fac pas cu pas).
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kövér_Paul_1979 a răspuns:

Nu ai cum, iti trebuie dvd-ul original sau cauti cum sa inlaturi protectia ( s-ar putea sa fie nevoie de ceva crack, care de obicei vine la pachet cu virusi, dar stii din moment ce l-ai downloadat). Daemon tools simplu nu te va putea ajuta chiar daca ai setat sa iti inlature la imaginea dvd protectiile safedisc, securom, etc.Dar poti sa incerci... poate merge.