| L96 a întrebat:

Ce nume ar trebui sa pun la o intrebare de oe facebook

Numele tău:
Enter a friend's full name.
la a 2 a intrebare nu stiu nu imi accepta nimic. ori imi scrie

"Can't find anyone with friend's name
We can't find anybody with the name you entered or your friend. Are you sure you spelled it correctly?"sau

Your search did not return any results. Please try again with other information.

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Întebarea e continuare la http://www.tpu.ro/......cebook-va/
La Enter a friend's full name trebuie să introduci Numele ÎNTREG al unui prieten de pe Facebook.
Ce browser foloseşti? Chrome are opţiunea de a traduce site-urile.

| niggaplease69 a răspuns:

La Numele Tau : Cocalaru69

si la a 2a lasi liber