| julia4ever a întrebat:

Am nevoie la farmerama de 6 vecini ma puteti ajuta userul meu este : iulik9898

Răspuns Câştigător
| varasea a răspuns:

Nu mai minti alexmilan12345 acela nu este cod daca trimite cineva big... cum scrie mai jos va pierde 2, 60 euro si alex va primi 65 mamudele si voi nu veti ptrimi nimic deci este o capcana

1 răspuns:
| alexmilan12345 a răspuns:

SaluT! daca este interesat cineva de hack farmerama uite aici::tonguerimeşti: 200 Mamudele pe SMS pentru doar 0, 50 €!

Trimite doar: BIG 4535263

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 4535263! codul se schimba odata la 3 luni acesta este valabil pentru. martie, aprilie, mai...pup!:*