| cata_1747 a întrebat:

AM NOKIA 5200.
De un timp, am incercat sa intru pe music player, insa acesta imi spune "actualizare biblioteca", ajunge la 100%, apoi iar o ia de la zero si iar, si iar,...
Am descarcat o aplicatie, Kd player. A mers un timp, apoi a dat eroare si asta.
Incep sa cred ca cartela mea de memorie este virusata, insa la scanare nu da nimic.
Aveti vreo solutie?(incluzand alte programe asemanatoare,.)
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi cred ca ai luat un virus si fiind un virus de tel nu il poate detecta compul
asa mi s-a intamplat si cu Nokia meu si s-a stricat se reseta din 30 de secunde.a trebuit sa ii bag din nou softul ca ii stergsese o parte din el. funda?