| blueangel27 a întrebat:

Am o problema cu un telefon Nokia 5310 xpress music. Azi dimineata am incercat sa ma joc (am multe aplicatii stocate pe cartele de memorie) si imi da eroarea: "Fisier suport. Nimic de afisat.". Nu am mai patit asa ceva cu el pana acum. Am formatat cartela de memorie, iar cand am instalat alte aplicatii tot aceeasi eroare imi da. Precizez ca inainte aceleasi aplicatii imi mergeau fara nici o problema... Ce trebuie facut? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Posibil sa existe probleme la softul lui, deci trebuie sa incerci o resoftare pentru a inlatura erorile din sistem. Te duci cu el la un atelier specializat pentru aceasta problema, si-ti va da si garantie pentru aceasta lucrare si te costa vreo 50 lei.