| melena a întrebat:

Deci mi-am cumparat un cablu de date pentru. telefon nokia 5200. L-am incercat in magazin (adica intra in chestia aia de la telefon capatul cablului) si acum cand il introduc si in caculator imi apare pe telefon sa selectez modul: mod nokia, mod imprimare si media si stocare date, doar ca la stocare date nu pot sa dau fiindca imi spune sa introduc intai cartela de memorie ...cum as putea rezolva aceasta prroblema? Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| mir3lutzaa a răspuns:

Cartela de memorie inseamna cardul incearca sa il scoti si sa il bagi la loc...