| Intrebator12345 a întrebat:

Am o eroare al Call of Duty Black Ops 2 "Error during initialization:
Missing config file "default.cfg" during initiliazation. May need to add to code_pre_gfx.".
Cum o pot rezolva!?!?!?!?!?!?

Răspuns Câştigător
| Octavianstoy a răspuns:

Ai un fisier lipsa daca e descarcat de pe siteuri pirat atunic e normal sunt mincinosi dar daaca e cumparat de pe steam sau din magazin incarca sa dezinsatelizi jocul si sa il reinstalezi si dupa reinstalare sa il pornesti cu drepturile de administrator