| Andrei2991 a întrebat:

Am o intrebare? Daca cineva are un canal de youtube. inactiv. Va fi sters? Daca da dupa cat timp? Si apropo exista vreo metoda sa salvez toate videoclipurile canalului?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Da, youtube sterge conturile inactive. Ultima oara s-a intamplat acum 2 ani. Ca sa salvezi filmele poti folosi youtubedownloader.

| Andrei2991 explică:

Sterge canalele gen fake/ care nu au postat? Pentru ca exista acest youtuber IHATEPINK. Si-a facut canal nou si mi-e frica sa nu il lase inactiv si sa il piarda pentru ca... E youtuberul meu favorit. Si are 2000+ videouri. Nu stiu daca pot sa descarc atatea videouri separat sau ma rog.