| AlexuTzzuAlex2000 a întrebat:

Salut, am o intrebare legata de Youtube. Eu am un canal de gaming, dar am postat ceva cu alt subiect care a rupt fata de ce aveam eu pe canal, acum m-am intors iar la gaming si vizualizarile si abonatii au cam scazut, exista posibilitatea ca Youtube din cauza acelui videoclip sa nu-mi mai recomande videoclipurile cu gaming?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, postarea aia aiurea ti-a stricat contul, de aceea ai pierdut abonati si evident, contul a devenit neinteresant si lasat sa pluteasca in deriva.

| gabriel2004o a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu are nicio logica. Un canal de Youtube nu e ca o dacia ca daca ii schimbi ceva s-a stricat de tot. Pe scurt : nu sti cum este viata de Youtube-r. Sa revii cu raspunsul asta dupa ce postezi primele tale videoclipuri sa vezi ca treaba nu este asa

6 răspunsuri:
| gabriel2004o a răspuns:

In Youtube este la moda sa faci vlog-uri(sa fi influencer) sau panarama. Iar gaming-ul nu mai e la moda

| Simpatic a răspuns (pentru gabriel2004o):

Pe Youtube ca si pe orice alte siteuri de kko care manipuleaza fraierii e la moda ceea ce se dicteaza prin afara.
Sa nu uitam ca de cativa ani Youtube apartine de Google, google are legaturi cu NSA, si NSA sunt niste jeguri, un fel de SeReI dar mult mult mai capabil din toate punctele de vedere...
Deci daca vrei sa fii la moda esti scanat de NSA si stiu aia absolut orice despre tine, cum stiu si despre acesti influenceri.
Inflenceri pentru copii retarzi pentru mine nu exista influencer nici pe Youtube nici in viata reala, daca ai personalitate tu esti propriul tau fan daca nu te abonezi la "influenceri" precum dorian popa, toti coteii care au ajuns vedete si castiga de pe urma prostilor ei practic nefacand nimic, a iti arata cand isi albeste dintii sau polisheaza masina.
Cititi mai fratilor o carte, vedeti un documentar ca pustii din ziua de azi sunt semi analfabeti dar in trend cu tehnologia, facem ceva pe tehnologie daca uitam de omenie.

| gabriel2004o a răspuns (pentru Simpatic):

Îmi place cum gândești. Gandesti fix ca mine laughing)))

| Simpatic a răspuns (pentru gabriel2004o):

happy

| AlexuTzzuAlex2000 explică (pentru Simpatic):

Si totusi nu mi-ai raspuns la intrebare. Iti inteleg nemultumirea.