| Liviu_Calin_1994 a întrebat:

Am o intrebare, de fiecare data cand is in convo cu cineva pe skipe sau discord si ascult muzica la casti, cei cu care vorbesc pot auzi si ei, stie careva cum pot rezolva problema?
ps : ei pot auzi in special cand am microfonul inchis!

1 răspuns:
| DGanshirt a răspuns:

Nu este prb de mic sau ceva de genul...este din vina boxelor happy Cumparati casti. Tu auzi muzica din boxe, si se aude si in microfon man happy cu castile nu se aude...iti recomand sa itit iei ceva casti razer kraken-pro(sau ceva scumpulet) care nu se strica repede(cele ieftine se strica repede)
FUNDA?