| anonim_4396 a întrebat:

Microfonul nu functioneaza pe google meet si pe discord in acelasi timp, daca sunt intr-o conversatie pe discord, profesorul nu ma poate auzi si nu aveam problema asta inainte, cum pot rezolva?

1 răspuns:
| denisman a răspuns:

Eu zic sa lasi discordul in timpul orelor online ca este mai ok asawinking. Nu cred ca mori daca intri pe discord dupa ora 13:00... Si asa vai si amar de scoala asta online, pe langa tu mai stai si la taclale cu altii. Bafta