| silvian12 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu cs 1.6.Cand intru intr-un server de cs(sau joc cu buti)mi se vede foarte urat. Ce are? Am incercat sa intru la options si sa dau la video, dar cand sa aleg una din cele 3 imi spunea ceva de placa video. Ce pot face, cine imi zice cum pot sa rezolv problema funa!

2 răspunsuri:
| Ionutz4821 a răspuns:

Pai daca nu te lasa in optiuni nu stiu ce sa ii fac...thinking

| AlQaeda a răspuns:

Incearca sa iti bagi directX 9 sau sa reinstalezi placa video 1 dintre ele tot functioneaza
funda?batting eyelashes