| Alex_3707 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu metin2 ro l-am luat de curand si cand isi face updatele spuneca ca a aparut o eroare in timpul descarcari fisierelor. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Valentin333 a răspuns:

Intra in control panel dupa add or remove, dai dezinstalare la metin 2 ro si dupa instaleaza -l din nou, si mie mi-a facut asa Fundita?

2 răspunsuri:
| TheSadLover a răspuns:

Alex adauga-ma la lista de messenger id meu alexutzuu_yoo32@yahoo.com sa-ti dau sfaturi despre metin2 am jucat si eu happy

| danu_3076 a răspuns:

Intra in control panel dupa add or remove, dai dezinstalare la metin 2 si instaleaza iar da si mie funda pls