| nicusor55 a întrebat:

Am o intrebare : Inainte am avut un procesor : Dual Core de 1.5 GHz si acum am un Genuine Intel (R) CPU de 1.66 GHz, dar cand dau pe my computer, manage, si la processors acolo imi arata 2 procesoare, care era mai bun? ( Windows XP, pentru jocuri ), FUNDA!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Era mai bun Dual Core ca sunt doua procesoare in unul. Este aproape dubla puterea de lucru. El isi creaza in interiorul lui un nucleu virtual marindu-si puterea de lucru.