| nicusor55 a întrebat:

Am o intrebare : Inainte am avut un procesor : Dual Core de 1.5 GHz si acum am un Genuine Intel (R) CPU de 1.66 GHz, dar cand dau pe my computer, manage, si la processors acolo imi arata 2 procesoare, care era mai bun? ( Windows XP, pentru jocuri )

Cine ma ajuta ii dau o Funda mare de tot!

Răspuns Câştigător
| Anticarul a răspuns:

Ca valoare este categoric Intel-ul, ai 2 nuclee la 1.66 ghz frecventa, fata de 2 nuclee la 1.5 ghz. Raspuns final INTEL.

4 răspunsuri:
| MadMoan a răspuns:

Ce jocuri? Metin2 si Counter-Strike 1.6? Ce dracu nici jocurile astea nu iti merg la ce configuratie are PC-ul tau laughing

| nicusor55 explică (pentru MadMoan):

Ce handicapati pot fi uni... Fraiere, tie nici Mario nu iti merge, hai pleaca si stai si tu pe afara nu mai sta atata la PC ca iti cresc ciuperci de acum.

| ginoeugen23 a răspuns:

La un joc nu ajuta numai procesorul... si depinde ce joc vrei sa te joci

| yoker a răspuns:

Depinde de joc