| Mariiiuusss a întrebat:

Am o intrebare:la jocul AGAR.IO cand te desparti in mai multe bile nu este un buton cu care sa te aduni inapoi cum erai?

3 răspunsuri:
| CristeaAlexandru1982 a răspuns:

Nup. Dupa un timp te lipesti automat dar trebuie sa ai partile apropiate

| Dark01Wolf a răspuns:

Nu, nu exista, dar dupa ceva timp se reface automat, doar tinele apropiate.
Cat mai mare esti, atat mai mult creste timpul de refacere. happy

| Relutu_Dragota_1974 a răspuns:

Cum si de pe ce litera te desparti in mai multe bucati? Va rog ziceti-mi! Multumesc