| XtaZy a întrebat:

La metin2 acum 3-4 luni mergea sa bagi hack-uri gen moblock.dll cu injectorul. Bun problema este ca mie imi merge injectorul dar cand dau drumu la joc, scrie ...dll injected , dar nu-mi apare hack-ul.
Daca se poate, as vrea sa-mi dati si mie un hack functional si in momentul de fata dar sa fie .dll ca sa mearga la PerX injector. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Narcis494 a răspuns:

Cauta pe youtube.com multi hack 2.2

| XtaZy explică (pentru Narcis494):

Nu ai putea sa-mi dai tu link cu acel hack care functioneaza? Asa gasesc multe...

| XtaZy explică (pentru XtaZy):

Am gasit dar nu porneste. dau drumu la injector si nu apare niciun hack pe ecran. explica-mi si mie pasii si da-mi un link la un hack care sa functioneze bine cu injector, Multumesc!

| Narcis494 a răspuns:

Da-mi funta te rog