| Stansescu_Alexandru_1990 a întrebat:

Deci am insalat Need For Speed World si mi-a dat o eroare zice asa:
nfs.exe has encountered a problem and needs to close.
We are sorry for the inconvenience.

Si jos de tot zice Send Error Report Si Don't Send
Va ROG spuneti-mi ce sa fac!
II dau Play apare ecranu negru apoi se inchide si apare eroarea

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Asta da de obicei la windows xp. Si eu am patit de multe ori. Ori bagi iarasi windowsul xp, actualizezi driverele video, scazi rezolutia, ori bagi windows 7 oricare pe 32 de biti, mai ales daca eroare ti-o da la mai multe programe(asta insemnand ca nu mai e niic bun din windowsul instalat, driverele sunt vai de ele). Vezi daca pc-ul tau indeplineste cerintele minime http://laleagane.ro/showthread.php? 539894-Cerinte-Minime-NFS-World mai ales cand vine vorba de grafica deoarece e posibil ca asta sa fie problema.

| Orgolios a răspuns:

Pc'ul tau nu suporta cerintele minime pentru a rula jocul.