| BiaLoredana a întrebat:

Am o intrebare legata ed lady popular! la mall pot da dolari in loc de diamante sau invers?
dau funtita

3 răspunsuri:
| AndreeaP99 a răspuns:

Buna bianca si eu joc lady popular si la mall sunt anumite haine pe care le iei cu bani si alte haine cae le iei cu diamante diamantele de la inceput (8 diamante)si diamantele pe care le dobandesti pe parcurs(200 diamante la 100 zile si altele)le poti schimba in bani (8diamante=750$; 200diamante=18000$)dar bani nu se pot schimba in diamante:*succes in continuare

funda?

| Mykidutza a răspuns:

Depinde ce vrei sa cumpeeri. unele haine se pot lua doar cu $ unele doar cu diamante...asa ca nu se poate, funda?

| mustaurucata a răspuns:

Poti schimba diamantele in bani dar banii nu se pot schimba! Iar in garderoba(la mall) cand cumperi ce e cu bani dai bani iar ce e cu diamante dai diamante!
Le stiu si eu de la prietena ca m-a mancet cu asa ceva!
ea e nivel 13 si la 100 de zile de joc primesti 200 diamante!
Bafta multa!