| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii CS si HL (Valve si Sierra) cu funda.
Este o versiune de half care se intituleaza asa:
Half Life Weapons Edition 1.5.0.5 (2006), dar cu toate armele din Counter Strike, Half Life, Doom 3, Quake, Unreal Tournement, Terminator, Halo, Resident Evil, si alte shooter-e (cunoscatorii stiu despre ce e vorba). Acum intrebarea, unde gaesc si eu boti?

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

In mod normal pe steam ai si boti, daca nu aia pe care ii bagi tu sunt varza si pe expertlaughing)

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru Niiiicu):

Are steam incorporat kit si se extrage in folderul joculuidar nu stiu sa il utilizez.
vreau mai multe detalii despre steam. Multumes Anticipat.

| Niiiicu a răspuns (pentru BBJHHRUGs):

Stai,ce nu sti sa utilizezi ca steamul e doar un program, dar in joc era un buton parca h si de pe el bagai boti

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru Niiiicu):

Am auzit de steam dar nu stiu care ii este rostul.
da-mi te rog email-ul tau ca sa imi dai mai multe detalii.