| UltimateFlame101 a întrebat:

Am o mare problema aseara am uitata castile bagate in laptop iar astazi nu imi mai merge deloc sunetul decat daca bag castile... VA ROG AJUTOR! FUNDA LA CEL CE MA AJUTA

2 răspunsuri:
| tdbmarius a răspuns:

Incearca sa umbli la placa de sunet si sa treci de pe casti pe boxe si poate asa o sa iti mearga.Cauta in control panel

| UltimateFlame101 explică (pentru tdbmarius):

Amice crede-ma ca nu sunt un copil copac care nu stie asa ceva am intrat peste tot am reinstalat si drive-ul dar nimic sad