| UltimateFlame101 a întrebat:

Am o mare problema aseara am uitata castile bagate in laptop iar astazi nu imi mai merge deloc sunetul decat daca bag castile... VA ROG AJUTOR

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Clic drept pe iconita de sunet (jos pe dreapta), clic Dispozitive de redare, clic pe : Speakers > Stabilire ca implicit > OK! Bafta!

| UltimateFlame101 explică (pentru lpavel):

Am W8 si nu se potriveste foarte bine ce mi-ai spus... fa te rog o poza si pune-o aici

| lpavel a răspuns (pentru UltimateFlame101):

Aceste setari sunt valabile pentru xp, 7, 8, 8.1! Eu am 8.1! Deci uitate mai atent...

| UltimateFlame101 explică (pentru lpavel):

Frate m-am uitat daca e da si mie te rog o poza fa una si punea aici plz

| lpavel a răspuns (pentru UltimateFlame101):

Cum sa pun poza aici ma!? Trebuie sa-l incarc pe net undeva apoi sa-ti dau link-ul! Iar eu NU AM UN CONT pe un astfel de site... deci NU pot pune poza!

| UltimateFlame101 explică (pentru lpavel):

Https://imageshack.com/ ia ba nervosule... nici atat nu sti sa pui o poza pe net big grin oricum mi-am dat seama ce naiba tot ziceai dar NU imi arata asa INTELEGI? si oricum nu mere

| Marina_Adelina_2000 a răspuns:

Uita-te la setarile de sunet... poate ai activat ceva la care poti sa asculti doar la casti puppy dog eyes Si eu am avut castile in laptop dar nu am patit nimic...probabil ai activat ceva ce nu trebuia!