| HeliosMetal a întrebat:

Am o mare problema cu tableta mea. Nu este una foarte scumpa insa mi-e foarte folositoare. Deci am pu-so la incarcat, iar eu am dat din greseala cu piciorul in acumulator. Probabil a primit prea mult cureant deoarece nu se mai incarca. Am umblat la acumulator, iar acum merge doar bagata in priza. Stiti cumva ce are si cum as putea remedia aceasta problema fara a apela la un service? Multumesc.

1 răspuns:
| Roua2001 a răspuns:

Daca e noua du-te la magazinul de unde ai cumparat-o, ar trebui sa te ajute gratis.
funda?>