| IzzyNailart a întrebat:

am si eu o problema. Am desfacut un buton al laptopului ca sa il curat deoarece a intrat mancare dedesubt dar din greseala am rupt un piciorul la una din cleme. Unde pot gasi si eu un service de laptop-uri sa daca stiti si voi un loc unde pot merge sa imi iau o astfel de clema. mentionez ca sunt din bucuresti pantelimon. Multumesc

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai mi-e mi s-a rupt un buton de la laptop, si a trebuit sa imi cumpar alta tastatura la laptop...am dat 3 mil jumate pe ea

| daniel_2936 a răspuns:

Pai cauta si tu pe internet serice laptopuri din bucuresti