| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Am o problema.
Am avut de tras la imprimanta la istorie despre razboiul de independenta. Si l-am luat de pe net si a trebuit sa il pun pe un cd si am vrut sa il trag la imprimanta la unul dintre parinti la servici si din pacate a spus ca nu il citest pentru ca formatul fisierelor era formatul xps
Si mi-a spus o colega ca formatul pdf e bun si ca il poate citi si ca e cel mai folosit, mi-a recomandat programul Able2Extract ca sa pot transforma formatul da nu stiu cum sa il folosesc
Dau funda celui care stie sa imi explice.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Da

| DeeaDeiutza15 explică:

A si daca ati putea sa imi spuneti daca e adevarat ca formatul pdf poate sa il citeasca si daca e mai bun