| Bobtim a întrebat:

Am o problemă, am cumpărat o motocicletă pe gta 5 story mode si eram curios daca o gasesc in vreunul dintre garajele mele daca o distrug, am tras in motocicletă pana a explodat si acum nu o mai găsesc, este vreo metodă de a o recupera sau mi-am cheltuit banii degeaba?

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Incarca o salvare auto de ieri sau cu cateva ore inainte sa o distrugi si alta data vezi ca la orice vehicul se poate adauga asigurare si atunci poti sa o distrugi de cate ori vrei. Si la fel de simplu daca tot esti in poveste poti sa bagi linistit un trainer si sa-ti bagi cati bani vrei tu.