| Tlbi a întrebat:

Mi-am cheltuit banii, cum ii pot recupera?

Răspuns Câştigător
| edytzu4 a răspuns:

Munca, munca si iar munca! Smecherii, furturii, cerere la parinti, imprumut, alocatie, salariu, pensie

9 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Imi place avatarul tau.
De unde-l ai?

| Damasc a răspuns:

Da-i in cap postasului cand vine cu pensiile.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Get a job looser.cum crezi ca poti sa iti recuperezi banii? pune umarul la treaba

| Tlbi explică:

ΔH : l-am furat de la cineva de pe aici, cred ca de la tine, nu mai retin.big grin tipic romanesc.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fura de la parinti
fura de la magazin
puneti cagula pe cap si du-te la bcr
amenint-o pe bunicata ca nuio mai dai insulina sau ce ia ea laughing
spune-i lu taicatu ca le arati la colegi de la serivici poza aia...si lu maicata la fel laughing
fa pariu cu unu ca te arunci pe geam dar sa pui ceva fan jos sa-ti rupi gatu pe maole happy
canta la colt de strada
vinde capace de suc de la cola sau pepsi cu premiu si da-le cu un leu bucata
vino la mine acasa fa-mi curat p'aici si pleci cu un sut in cur si 5 lei

etccc

sunt mii de metode de facut bani sau de recuperat

Răspuns utilizator avertizat
| Aditzu1988 a răspuns:

Du-te in Italia la pisicutze...rupe cardurile-n 2winking

| blueskydarkeyes a răspuns:

Pai ai putea incepe prin a fi mai inteligent.Ce ai vrea sa inteleg din propozitia asta banala? Dane si noua amanunte.Esti major,esti minor cum i-ai cheltuit, cum intentionezi sa ii recuperezi, etc...
Cand o sa fi in stare sa dai detalii o sa primesti raspunsuri la intrebarea ta.Pana atunci ou revoire.

| Alex_3756 a răspuns:

TyiBy, depinde si pe ce ti-ai cheltuit, si o data cheltuit la pariuri, cazinouri, jocuri de noroc, loto nu ii poti recupera... Doar un miracol de a castiga la loto, te sfatuiesc ca de acum nu te axa pe jocuri de noroc si pariuri. Daca lucrezi o sa fi mandru de tine, cand o sa ai bani, ti se pare ca ii castigi greu, da axeaza-te pe ceva ce nu ai, si iti trebuie neaparat. Si o sa vezi progresul din luna in luna. Sigur va merge.