| IulianIIV a întrebat:

Am o problema, am facut dota si i-am schimbat rezoluția in 700 si ceva si imi tot apare ecranul negru cu un fel de eroare care se misca alba si imi zice ceva, sa schimb rezoluția sau asa ceva. Cum sa rezolv? Dau funda, va rog, ajutați-ma!

4 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

In steam dai click dreapta pe Dota 2 -> Properties -> General -> Set launch options -> Scrii: -w (exemplu: -w 1920) -> OK -> Play and HF

| PaulSergiu a răspuns:

Dupa mine ar trebui sa-l reinstalezi sau sa il descarci uite aici un link https://www.g2a.com/r/user-577abf76661e4

| IulianIIV explică:

Ce e mai exact -w 1920

| KIibrDM a răspuns (pentru IulianIIV):

Scuza-ma, trebuia sa-ti explic, -w vine de la width si este primul numar din rezolutie.