| Buburuz a întrebat:

am si eu o problema la cs, jucam cu rezolutia de 640 pe am uitat si am vrut sa schimb rezolutia mai mica 7** x *** si am schimbat sa esit din cs apoi iar a intrat apoi mi-sa facut ecranul negru si mi-a scris out of signal si am vreo 2-3 zile de cind n-am jucat cs am incercat totul am windows xp sp3 am pus in 256 culori am pus la ecranul 640 inapoi dar nu mai merge fix asa imi apare am ecranul HQ191D va rog ajutati-ma vreau sa joc cs!

7 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

Da un screenshot.

| Buburuz explică (pentru danimotenel):

Tardis nu team inteles ce fel de screenshot parca am zis cind intri in CS se face ecranul negru si scrie out of signal... poti terog sa ma ajuti dau funda!

| Buburuz explică (pentru danimotenel):

Tardis ce fel de scrreeenshot parca am zis cind intri in cs se stinge ecranul mi se face negru si imi scrie out of signal si sunt nevoit sa fac restart la pc am windows xp sp3 ecran HQ191D, terog ajuta-ma

| danimotenel a răspuns:

Cel mai probabil e de la placa, ia alt cs si un driver nou pentru placa video

| Buburuz explică (pentru danimotenel):

Am luat alt cs de unde sa iau driver tardis vreau sa te intreb ceva daca am sa-mi schimb windows-ul si daca am sa joc depe steam a sa mearga tot normal?

| danimotenel a răspuns (pentru Buburuz):

Ar fi bine sa schimbi windowsul daca alta cale nu e, cele de pe steam nu-s prea diferite, zi-mi ce placa video ai

| Buburuz explică (pentru danimotenel):

Mam lasat de cs dar ar f bine cami ziceti cum sa mearga tot normal am sa fac o pauza de 3-4 ani, mama mea crede ca sunt obsedat de cs si din cauza asta a zis ca poate sa ma lase in strada