| Zanfir_Denis_1992 a întrebat:

-am o problema am instalat battle field 2 si de cate ori dau sa intru in joc mi se restarteaza pc?

3 răspunsuri:
| Boboecelmaitaredepelume a răspuns:

Daca ai laptop atunci placa video sau procesorul se incing prea tare pentru a putea rula jocul... Daca ai pc atunci nu ai componente destul de bune pentru a juca acest joc. Vezi aici ce componente sunt necesare http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=546&game=Battlefield%202

| Zanfir_Denis_1992 explică (pentru Boboecelmaitaredepelume):

Mersi de sfat dar am mai avut jocul candva si mi-a mers acum nu as mai gasi cauza restartatii pc

| Zanfir_Denis_1992 explică (pentru Boboecelmaitaredepelume):

Componentele sun bune si in plus am mai rulat jocul pe acest pc nu imi pot explica cauza