| alin1450 a întrebat:

Am o problema.am unitate Olidata.am mufele de audio in spate imi merg perfect nu am probleme in fatza.am niste probleme, deci eu bag mufa castilor, si nu se aude.ce naiba are.am niste casti si mie mai simplu sa bag in fata decat in spate.

Răspuns Câştigător
| parvuconst a răspuns:

De obicei placile de sunet nu sunt conectate la mufele din fata, trebuie sa bagi in spate in mufa VERDE.

| alin1450 explică (pentru parvuconst):

Multam..am sa incerc maine...ca nu stiu daca ..ca nu vreo sa stric ceva la pc.