| SpiderGandacelul a întrebat:

De curand mi-am luat un sistem audio 2.1, problema este ca subwoferul nu are intrare pentru casti,asa ca sunt nevoit sa bag mufa de la casti in spate la unitate. Daca sting subwoferul, muzica se aude in casti dar la un volum destul de mic, cam un sfert din potentialul maxim.Cum as putea regla volumul castilor? In plus, muzica de pe youtube nu se aude in casti, doar cea din winamp.Sunetul de la videoclipurile de pe youtube se aude doar in subwofer, in casti nu merge.Ma puteti ajuta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| simpluone a răspuns:

Schimba mufa cu cea a subwoferului. Se pare ca ai bagat castile pe line out si subwoferul pe speakers. Inverseaza mufele

1 răspuns:
| ѕოiℓ a răspuns:

Seteaza din PC.