| Shenu a întrebat:

Am o problema. Am vrut sa donwloadez un joc: metin 2 ro. si se incarca corespunzator pana la un punc cand apare o casuta si zice " Programul nu a putut fi executat corect". Va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Sarius1994 a răspuns:

In loc sa itit pierzi timpu cu jocu ala care dupa mine nu e cine stie ce e un alt mmo de duzina incearca Elsword sunt doar cateva jocuri in genu lui si alea le numei pe degetele de la o singura mana si nu ma refer la grafica aici ci la gameplay