| o0DarKneSs0o a întrebat:

deci mi-am instalat metin 2 united si cand intru in el deci mie se incarca aia pana la 100 si cand dau PLAY imi dispare casuta aia si nu`mi mai apare nimicstraight face
va rog ajutati-ma celui mai bun rasp. si corect ii voi da funda

Răspuns Câştigător
| PaulChamp56 a răspuns:

Am patit-o daca in ai in rar ii bun dar daca ii cu instalat nu prea pentru ca e din cauza antivirusului dezactiveaza antivirusul

1 răspuns:
| prodanflorin a răspuns:

Nu merge degeaba i-ai dat funda PaulChamp am dezactivat anti virusul mi s-a incarcat ala si am dat play si mi-a disparut ala dar nu-mi apare metinu! :@@ loll