| al3x955 a întrebat:

Am o problema atunci cand incerc sa joc fifa 07 cu un prieten cu gameranger calculatorul meu isi da restart...de fapt isi da restart la orice joc incerc sa il joc cu gameranger...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fie de la placa video sau nu suporta calculatorul. Aveam un Ati Radeon si intru-n an mi se tot restarta la orice joc, era o placa slaba.Bafta.

| al3x955 explică (pentru anonim_4396):

Mi se restarteaza numai cand incerc sa joc cu gameranger ca in rest imi merge perfect