| Xemnas a întrebat:

AM o problema.Cand intru in Metin2, nu se incarca conexiunea(si internetul merge destul de bine). Umple cel mult 3/4 din bara(ma refer la bara cu culoarea albastra)si dupa aceea se opreste.Nu mai avanseaza.Viteza creste si descreste, dar nimic nu se intampla. Vreo sugestie?
P. S.: NU am virusi, am scanat PC-ul ieri de 2 ori.
P. S. S.: Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| bogdi504 a răspuns:

Lasal mai mult sa meargga si mi mi s-a intamplat lasa-l mult rau si dupa aia ti se va incarca din prima

| Xemnas explică (pentru bogdi504):

Ms,dar am rezolvat problema inainte.

2 răspunsuri:
| DeedyAlle a răspuns:

Poate ai niste virusi mai ascunsi cum ar fi TROIENII happy. Sau cum a zos bogdi504