| Amilik a întrebat:

De ieri am probleme cu vizionarea video-urilor pe net. Cand dau paly merge 20 de secunde dupa care se blocheaza.
Am scanat pc-ul si nu am virusi, am dezinstalat si reinstalat Flash Playerul, conexiunea la net nu este o problema deoarece celalalt pc din retea nu are aceiasi problema.
Eu am un laptop cu windows 7 original si ca browser Google Chrome.
Daca cineva ae vreo idee multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Asa am patit si eu reinstaleaza-ti googleul chorme sau daca nu merge reinstaleaza-ti windowsul

4 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Nu merge am incercat si eu.mi-am pus mozilla nightly si merge superwinking
funda?

| Amilik explică (pentru tenshi261):

Am incercat si cu alte browsere si imi face la fel.

| tenshi261 a răspuns (pentru Amilik):

A.mie mi-a mers/ atunci singura optiune e sa iti reinstalezi windowsul si daca nici atunci nu merge trebuie sa chemi pe cineva care se pricepe foarte bine

| tteo92 a răspuns:

E de la placa de sunet+realteck-ul care il folosesti.
Uite, ai zis ca mai ai un pc, pune fa schimb intre ele pentru 2 minute, pui placa de sunet si o sa vezi ca nu se mai intrerupe.
O ai on-board?