| razvii15 a întrebat:

Sal TPU, de ieri seara nu stiu ce s-a intamplat dar imi merge foarte ince internetul (RDS). Aseara pur si simplu am venit acasa am deschis PC-ul si am incercat sa descarc un joc numit C9 Continent of the Ninth si se luat cu 10 kb/s... am incercat sa descarc si un fisier de 8 mb care mi se lua in 1 hr 19 min. Si cand intru pe youtube, mi se blocheaza video-urile... inainte se incarcau instantaneu si mergeau perfect pana la capat. Acum a trebuit sa astept cam 5-10 minute sa pot intra pe TPU sa pun intrebarea asta. Nu am virusi deoarece tocmai am scanat pc-ul si nu a gasit doar 2 si le-am sters. Prietenilor mei le merge perfect internetul. Ce as putea sa fac?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Ai net pe stick? Daca da, atunci ti s-a terminat banda alocata.

| ZeHelp a răspuns:

Iti recomand sa suni direct la RDS, si mie imi mergea destul de greu o perioada dar dupa ce am reclamat, imediat si-a revenit si n-am mai avut probleme de atunci.