| AlinnGr a întrebat:

Am o problema, cand intru pe anumite site-uri imi apare eroarea asta http://postimg.org/image/x70h42tvn/ si nu stiu daca este de la net posibil ca pe site-urile care solicita mai mult net sa mi le blocheze sau sa fie din placa de retea. Si unele site-uri mi le arata asa http://postimg.org/image/y89hom0k7/ am dat eu un exemplu FACEBOOK-ul. din ce cauza sa fie?

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema. Uite ce trebuie sa faci:
1)Vezi ca in dreapt ai data si ora da? dai click si dupa dai pe change date and time settings
2)dai pe change date an time
3)dupa la Date: pune data in care esti acu
4)la Time:pune ora care e acu
5)Dai ok
Gata mergetongue
Apropo eroarea asta apare mereu cand scoti calculatoru din priza.

| AlinnGr explică (pentru En3Rgi):

MERSI MULT FRATE! Chiar merge! O zii Placuta in continuare sa ai.

| En3Rgi a răspuns (pentru AlinnGr):

Ma bucur ca iti mergetongue

4 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, AlinnGr

Dupa cum se vede, Browserul tau se foloseste de memoria cache pentru a afisa site-urile web. Iti face asa pe toate brows-urile?

| AlinnGr explică (pentru AfroBelgianu):

Da pe toate site-urile Explorer, Firefox... etc