| Tzigaret a întrebat:

Am o problema cu Assassins Creed 2, da stiu ca e vechi dar pentru mine e gold si il joc pe un laptop cu specs bune si ecran de 120hz, acum vreo 5 luni am putut sa joc jocul la 120fps foarte lejer, acum il joc cu 59fps si merge foarte rau ...sacadeaza si face stutter.
Si nu stiu daca e problema cu laptopul in sine sau este fps capped la joc pentru toata lumea.

1 răspuns:
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Verifica daca mai ai alte aplicatii deschise in fundal, sau care ruleaza in task manager. Verifica setările jocului, de la video. Sau dai o curățare la laptop, habar n am!