| bunjy a întrebat:

Am o problema cu calculatorul.Este mai vechi pentium 4 si sursa lui originala s-a stricat si cate-o data merge sa intru in desktop(sa umblu pe el) si dintr-o data pana sa intru in desktop imi apare o imagine albastra cu niste scrisuri si se restarteaza ce ii pot face? dau fundita sau ce are?

Răspuns Câştigător
| reiders143 a răspuns:

Sa corutp un fisier din windows. trebuie sa iti reinstalezi windowsul sau sa ii dai reparare FUNDA

| bunjy explică (pentru reiders143):

Ma nu merge sa bag windowsu stii de ce atunci cand se restarteaza (de la windows) iar se restarteaza si o ia de la inceput

2 răspunsuri:
| andyutu23 a răspuns:

Cf piciule? ti-ai facut cont? vino ma k rezolvam noi problema la pc!