| dannu a întrebat:

Mi se restarteaza in continuu pc-ul, cand i-l deschid de vreo 2 -3 ori pana cand se incarca... iar dupa ceva timp nu foarte mult imi apare o imagine albastra si se restarteaza. ce poate sa fie.ast raspuns

3 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Si mie mi s a intamplat astastraight face e nasol, mi am schimbat unitatea pc`ului si asa s`a terminat cosmarul:-s

| razvanyoung a răspuns:

Restarturile astea pot fi din mai multe cauze!
1. Ceva nu e in regula cu sursa.
2.Nu se face racirea cum trebuie pe procesor (daca are praf coolerul de la procesor sau placa de baza incearca sa o cureti ).
3.Ai un scurt la placa/placile de rami.

Nu iti pot spune sigur care ar fi problema dar macar sa ai o idee, cel mai bine ar fi sa mergi la un service!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la hard sau placa videu.gand ti se face img albastra iti da fatal error/I-ATI ALD CALCULATOR.(vine craciunulwinking