| TheUltimaTeHack a întrebat:

Am o problema cu cs-ul de ceva timp m-am jucat cs 1.6 intro zi ma dat afara din cs iar cand am intrat grafica era foarte rea arma era in mana stanga (am increcat si la setari si cu righthand) am incercat si cu alte cs-uri aceeasi chestie. am incercat sal reinstalez aceeasi chestie spuneti-mi plzzzzz dau funda + vot si raman dator daca merge

1 răspuns:
| edyman777 a răspuns:

Inseamna ca s-a intamplat ceva la pc cheama un technician. NU vr funda