| Freakz01 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru( playeri cs in special ) am achizitionat astazi cs 1.6 pe steam si am o problema straight face! cand intru in cs am arma in mana stanga big grin ahh da am incercat de la optiuni si de pe h big grin si cu comenzi in consola dat nu merge ma puteti ajuta va roog big grin dati reply sau pm raman dator + funda big grin

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Du-te la options > video > treci de pe Software sau D3D pe OpenGL

Dupa care intra iar in cs si scrie in consola "cl_righthand 1"

| Freakz01 explică (pentru Jorah):

Mersi mult big grin am facut da ti-am dat funda pentru ca tot ce ai scris tu acolo mi-a spus un prieten asa ca. big grin

1 răspuns: