| jackfrost a întrebat:

Am o problema cu instalatu lu un joc cu sleeping dogs imi da isdone.dll error ma poate ajuta cineva cumva va rog adaugatima va rog pe mes achimcordos va multumesc

7 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Daca va luati jocurile de pe toate site-urile si nu le luati complete, normal ca va da eroare.

Daca nu iei jocurile de pe FL, nu mai lua.

PS : Cumparal si iti va merge.

| jackfrost explică (pentru Jorah):

L-am bagat pe alt laptop si pe ala merge si de ce nu merge pe a meu!?!?!

| Epigonul a răspuns:

Ai incercat sa scoti acel fisier si sa-l copiezi in folderul unde ai instalat jocul? Incearca acest lucru si spune-mi daca s-a rezolvat.Fisierul il poti downloada de aici http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? isdone

| jackfrost explică (pentru Epigonul):

Pai nici nu ajunge sa se instaleze jocul ca imi apare eroare si pe alt laptop merge!sad

| Epigonul a răspuns (pentru jackfrost):

Fii atent aici cum faci:gasesti pe internet un program numit ccleaner( http://download.chip.eu/ro/CCleaner-3.24.1850_132256.html )cu care iti vei curata registrii, pe urma du-te in c/windows/system32, daca deja ai fisierul acela isdone.dll acolo redenumeste-l "isdonebakup.dll" iar pe urma copiaaza fisierul descarcat de tine "isdone.dll" in acel folder. Poate ti se pare o procedura mai complicata, dar daca vrei musai sa iti mearga jocul, urmeaza acesti pasi si iti va merge! Tine-ma la curent!

| jackfrost explică (pentru Epigonul):

Nu vrei sa ma aduagi pe messenger? te rog NICI ASA NU MERGE deja sunt foarte dezamagit achimcordos pe messenger daca vrei sa ma ajuti iti multumesc!

| CristianSmecheru a răspuns (pentru Epigonul):

Si eu am tot aceeasi problema cu isdone.dll la sleeping dogs.sad cand vreau sa-l instalez. am incercat schema ta Epigonul si nu mrg.sad Tot nu mrg.