| jackfrost a întrebat:

De ce nu pot instala jocul sleeping dogs ca imi apare eroare isdone.dll va rog ajutati-ma big grin!

Răspuns Câştigător
| Dubs a răspuns:

Tine http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? openal32 acest fixer te poate ajuta ai incredere :)

| jackfrost explică (pentru Dubs):

Nu imi merge!sad tot isdone.dll is not found oare de ce?

| Dubs a răspuns (pentru jackfrost):

Poate este o eroare data de sistem, incearca sa cauti niste virusi sau, reinstaleaza sistemul mie personal nu mi s-a intamplat sa imi dea eroare.
programul pe care ti l-am dat este bun poate ca este o problema de sistem

| jackfrost explică (pentru Dubs):

Na multumesc. o sa incerc sa imi instalez windowsul.