| Angeleyzz a întrebat:

Am o problema cu jocul s4 league.deci intru in joc tot dau pe mapa circle 2... dau start. si du-te 2 minute ma scote din tot jocul dc? funda mersi! si inca ceva l-am jucat sinainte de multe ori si mergea nu stiu ce are! funda...

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Şi ce legătură are cu "Totul despre TPU"? Re postează la "Jocuri PC/online", te rog!

| Angeleyzz explică:

Du-te si lasa-ma babo

| Fall3nAngeL a răspuns:

Depinde daca iti da cv cu "Relay Server" e de la net probabil cade si revine da mi add Yahoo! : t.kid_rebel