| Adrian_Ady_1991_7utg a întrebat:

Mi-am cumparat de aproximativ o luna un tel allwiew p6 energy dar am o problema cu el. Orice joc imi instalez ma scote singur din el in maxim 5 minute. Daca incerc sa intru inapoi in el imi da jocul de la capat nu de unde am ramas. Stie cineva ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai cu o resetare la setariile din fabrica scapi cam de orice virusi bug-uri de genu.
Incearca! Daca nu trimite-l la cei de la care l-ai cumparat sa iti reinstaleze soft-ul.
Bafta.