| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu jocurile GTA IV, Prototype si Assassin's Creed III. Este normal ca ele sa se miste sacadat chiar cu totul la low? Ptr. raspuns corect dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa iti mearga bine nu este un pc slab.Cel putin prototype 1, 2 le-ai rula high quality dar gta iv nu cred ca ar merge bine, assasin's creed 3 il poti juca mai pe medium.Incearca sa intri in setari la joc si seteazal pe medium sau scoate vsinc la joc ca ala face lag.Bafta.

2 răspunsuri:
| xxGhost99xx a răspuns:

Am AMD Athlon Dual Core 5600+ 2, 8 GHZ
2 GB Ram DDR3
AMD Radeon HD 4300/4500
Windows 7 Ultimate pe 32 biti

| Andrei4Lol a răspuns (pentru xxGhost99xx):

Dai cam usor funda...
Normal ca iti merge greu pentru ca ai pc-ul slab pentru jocuriile astea. Low ram low placa video.